Chytrý špičkový marketing.
view counter

Cikánská kouzla na lásku

view counter

Paní Jitka N. z Náchoda se redakci svěřila: „Jsem rozvedená už několik let a nějak nemám štěstí na muže. Kamarádka na tom je podobně. S novým rokem jsme se rozhodly, že s tím konečně něco začneme dělat. Už jsme si objednaly amulet indická mandala ochrany života. Ale docela nás zajímá, jak si ženy lásku kdysi přičarovávaly, jaké magické triky používaly…“
Všichni touží být zbožňováni, milováni. Ale co pro to udělat, jak na to? Možná by se dalo zkusit i nějaké z kouzel, která už mnoho let praktikují převážně cikáni. Jejich čarování prý funguje, na řadu lidí zabírá…

 

KAPKY KRVE

Bodněte se čistou jehlou do pravého malíčku a tři kapky své krve přimíchejte do vína nebo destilátu, které potom nabídnete svému milovanému. Nebojte se, nic nepozná! Prý to funguje spolehlivě. V muži to vzbudí opravdový zájem o sblížení. Dejte si však pozor na své chování. Může se totiž stát, že vás po tomto obřadu bude čekat jen vášnivá noc a nic víc. Nebude-li vám však chybět pravá ženská diplomacie, můžete se brzo dopracovat až k vytouženému sňatku!

 

BOTY HO PŘIVEDOU

V tomto kouzlení je třeba obratnosti i lstivosti. Je totiž nutné nenápadně „zcizit“ boty svému vyhlédnutému idolu a nosit je na vlastních nohou po celých osm dní! Přitom je třeba stále myslet na onoho muže. To jistě půjde snadno zvláště těm ženám a dívkám, které mají nožky velikosti Popelky. Po osmi dnech se musíte opět vloudit do příbytku své lásky a boty mu vrátit. No a pak by se měly dít věci! Pokud si muž začarované boty obuje, neomylně ho přivedou před váš práh!

 

ČAROVNÉ JABLKO

Kupte si hezké jablíčko a večer s ním ulehněte do postele. Položte si ovoce lásky na srdeční čakru, která je v místech, kde končí hrudní kost. Představujte si, jak se vaše láska přelévá do jablka. Vydržte s jablkem na hrudi nejméně deset minut. Tenhle rituál provádějte tři dny za sebou. Ve dne noste jablko u sebe v kapse. Po třech dnech vyhledejte svého vytouženého a nabídněte mu vitaminy. Pokud se muž s chutí do očarovaného jablka zakousne, máte vyhráno.

 

SLEPIČÍ PEŘÍ

Tuto magii mohou směle provádět děvčata a dámy, které žijí na vesnici. Je totiž zapotřebí sehnat bílá slepičí pírka. Nejprve si ale musíte zjistit, který den v týdnu se váš vysněný idol narodil. Zda to bylo třeba pondělí nebo středa, sobota… V ten den pak seberete bílé pírko od slepice. Další týden uděláte totéž a třetí týden naposledy. Pak pírka přivážete na červenou šňůrku, pokud stojíte o vášeň, nebo na modrou, když se vám jedná o citovou stálost, bílá by vám měla přinést romantiku a fialová mimořádné zážitky. Šňůrku potom zavažte a peříčkový náhrdelník si pověste na krk. Nemělo by to trvat dlouho a váš idol vás určitě vyhledá.

 

JEHLA VE SVÍČE

Opustil vás muž a vy si myslíte, že by se měl vrátit, chcete ho zpět? Pak je tu další kouzlo. Tentokrát budete potřebovat novou bílou svíčku a ostrou jehlu. Probodněte knot svíčky jehlou a pak svíčku zapalte. Zadívejte se do plamene a dejte se do zaříkávání: „Ohnivá jehlo, pronikni do jeho myšlení, ať jeho myšlenky putují ke mně, ať po mně znovu začne toužit, ať se mi vrátí.“ Toto kouzelné zaříkadlo opakujte, dokud knot neuhoří a jehla z něj nevypadne.

 

OBNOVENÍ VÁŠNĚ

Obvykle po dvou letech vztahu začne vytrácet vášeň. Už to není, co bývalo. I tomuto problému se dá pomoci magickou cestou. Sežeňte si mořskou mušli, ve které, když ji přiložíte k uchu, je slyšet šumění moře. Položte mušli na místo, kde ji budete mít stále na očích, a promítejte si v mysli své milostné touhy. Nic nezkazíte, když svá přání do mušle i pošeptáte. Po týdnu umístěte mušli pod postel, na které spí váš drahý. Vášeň by měla vzplanout jako pochodeň!

 

ZAUZLOVANÉ PONOŽKY

Opustil vás, moc vás nevyhledává? Musíte se k němu nechat pozvat na návštěvu. Když nebude dávat pozor, tak mu seberte ponožku (nebo obě), která ale není vypraná. Vezměte si lup domů, zapalte červenou svíčku a začněte dělat na ponožce uzel. Přitom říkejte: „Tak, jak vážu tento uzel, tak svazuji i naši lásku.“ Pak ponožku hoďte třeba do skříně a čekejte. Pokud neukořistíte ponožku, můžete totéž udělat s košilí. Do 14 dnů by se měl váš milý objevit a začne za vámi chodit a toužit po vás. Sám sebe se bude ptát, co ho k vám pořád táhne.

 

SVÁZANÉ VLASY

Chcete, aby za vám váš vyvolený běhal jako pejsek? Chcete, aby přelézal vysoké ploty jen proto, aby vás mohl spatřit a být s vámi? Potom si ze spánku odstřihněte pár vlasů a svažte je do kroužku červenou nitkou. Vyrobené dílko potom nenápadně vsuňte do náprsní kapsičky jeho košile nebo bundy, kterou nejčastěji nosí. A budou se dít věci! Dokud vlasy budou držet v kroužku, nebude mít váš milý klid a nebude chtít bez vás žít!
Nutno ještě dodat: Než začnete s kouzlením, vyberte si vždy pouze jedno kouzlo a pokud nezabere, tak to další zkuste nejdříve za tři týdny! Pamatujte, že tuto magii nesmíte používat k pomstě nebo třeba v tomto duchu -když jsi mě nechtěl, tak teď za mnou běhej, ale já už se na tebe ani nepodívám. Vyvarujte se také toho, chtít očarovat ženaté nebo šťastně zadané muže, protože na utrpení jejich partnerek si své štěstí nikdy nevybudujete.
(luk)