Chytrý špičkový marketing.
view counter

Dostane Václav Vydra zajímavou nabídku?

view counter

Děti slavných rodičů to nemívají jednoduché. Zvláště ty z herecké branže. Okolí stále pátrá, zda se například ke svému povolání nedostaly protekcí, či zda již náhodou ve výkonech na jevišti či stříbrném plátně nezastínily své rodiče. To se týká i Václava Vydry nejmladšího, který se narodil své matce, legendární herečce Daně Medřické a potomkovi ze starého hereckého rodu - Václavu Vydrovi ml. v roce 1956. Pamatujete si ho jako šarmantního a kultivovaného hraběte Šternberka z filmu Černí baroni? Na jeho hlášku: „Omyl soudruhu veliteli, já jsem feudál, buržoazie je naším společným třídním nepřítelem?“

Nejmladší z rodu Vydrů vystudoval pražskou konzervatoř. Hrál v kladenském divadle a posléze v Městských divadlech pražských a v Divadle na Vinohradech, kde již působil jeho dědeček a oba rodiče. Na filmovém plátně se objevil již ve 14 letech ve snímku Zabil jsem Einsteina, pánové. Mohli jsme ho vidět i v mnoha dalších českých snímcích a v seriálu Život na zámku, kde hrál poněkud přitroublého traktoristu Vojtu. Také se svojí manželkou Janou Bouškovou moderuje již řadu let oblíbený televizní pořad Prostřeno. Zaznamenali jsme ho ovšem i ve snímcích průměrných a podprůměrných, ale takový již je úděl herců. Václava Vydru nejmladšího obdivují fanynky kvůli jeho podmanivému úsměvu a atletické postavě, která se bezpochyby tak dobře vyjímá na koni. Všichni víme, že je velkým obdivovatelem těchto ušlechtilých zvířat.

Otázka pro věštce, psychotronika a spisovatele Stanislava Brázdu (působícího pod pseudonymem Stanley Bradlex) zní: Václav Vydra, výborný herec a milovník koní, má za sebou celou řadu úspěšných rolí. Čeká jej letos nějaká opravdu významná?

Odpověď: „V tomto roce by se nějaká větší role mohla objevit. Ale do dvou let skutečně dostane nabídku, která se neodmítá. A mám pocit, že to bude ta správná „parketa“ pana Vydry, mohlo by to být něco o zvířatech, která má tak rád.