Chytrý špičkový marketing.
view counter

Hravá psychologie - Spodní prádlo na vás prozradí

view counter

Každá žena má ve svém prádelníku oblíbené kousky. Víte, že i spodní prádlo může mluvit? O vaší povaze prozradí víc, než si myslíte. Najdete se v následující charakteristice?

Pokud upřednostňujete praktické bavlněné kousky klasického střihu, je zřejmé, že jste racionálně založený člověk. Na nic si nehrajete, berete život takový, jaký je, okolí vás vnímá jako milou, empatickou osobu, která přináší dobrou náladu a svým optimismem nakazí všechny kolem sebe. Jste to právě vy, za kým lidé přicházejí, když potřebují s něčím poradit. Vědí, že jste důvěryhodnou osobou, jež umí udržet tajemství, zároveň citlivou a upřímnou. Vaší slabinou je, že se vyhýbáte konfliktům jako čert kříži, s každým byste ráda vycházela po dobrém.

Potrpíte si na kalhotky s nohavičkami? Zřejmě často utíkáte k romantickým představám, fantazii, oddáváte se příjemnému snění. Charakteristické jsou pro vás pevné zásady, dodržujete tradice, sliby pro vás neznamenají prázdná slova. Pohodlí, klid, pevné partnerské zázemí, existenční jistota pokládáte ve svém životě za prvořadé. Váš vztah k penězům se ale zdá být poněkud rozporuplný. Na jedné straně si umíte utáhnout opasek, na druhé utrácet za zbytečnosti. Pozitivní energie, kterou sršíte, vám otevírá všude dveře.

Tanga jsou typická pro sebevědomé, velmi ambiciózní ženy. Pokud se zaměříte na nějaký cíl, nic vás neodradí k uskutečnění potřebných kroků, nezastaví vás absolutně žádná překážka. Dá se odhadovat , že máte dobrodružnou povahu, nebojíte se riskovat. Máte ráda věci ve svém životě perfektně nalinkované a když se do něčeho ponoříte, nejste zvyklá propadat panice, dělat něco na polovic, odejít od nedokončeného díla.

Ženy, jež dávají přednost kalhotkám s vysokým pasem, si potrpí na nadčasovou eleganci. Chtějí být něčím výjimečné, nepřehlédnutelné, zbožňují rafinovanost. Nesnášejí lži, přetvářku, na lidi kolem sebe mají poměrně vysoké nároky, potrpí si na konvence. Někdy ale mohou mít pocit, že se narodily ve špatné době.

Krajkové prádlo je charakteristické pro ženu, kterou si nelze snadno podmanit, ráda se vydává svojí vlastní cestou, než aby někoho následovala. Snaží se v životě hrát férově, je to osoba přátelská, v životě všechno bere vážně, vyznává rovnováhu, harmonii, pozitivní myšlení, je otevřená změnám a novým výzvám.
(es)