Chytrý špičkový marketing.
view counter

Jaká je vaše krevní skupina?

view counter

To je nejčastější otázka, pokud se Japonec uchází o pracovní místo. V zemi vycházejícího slunce jsou totiž přesvědčeni o tom, že povaha člověka souvisí s jeho krevní skupinou. Má se za to, že lidé s krevní skupinou nula nesnášejí rutinu, potřebují v životě neustálou změnu, jsou odolní vůči stresu.

Jsou prý to rození optimisté, kteří se nebojí riskovat, v komunikaci velmi zdatní, mohou být jak dobrými podřízenými, tak šéfy. „Ačka“ mají být osoby, které jsou velmi aktivní, neumějí lenošit, hektický život prohlubuje jejich nervozitu, nejistotu, úzkostlivost. Psychicky velmi odolní bývají lidé s krevní skupinou B. Jsou prakticky založení, trpěliví, rychle se adaptují na nové věci, prostředí, všude jsou jako doma.

Nálepku emočně nestabilních, egocentrických jedinců, umělecky založených si nesou jedinci s celosvětově nejvzácnější krevní skupinou AB. V práci jim má chybět zodpovědnost, jejich výkon je třeba kontrolovat. I když mají dobré nápady, často prý jim schází vůle a síla dotáhnout věci do konce. Našli jste se v této charakteristice?
(pru)