Chytrý špičkový marketing.
view counter

Karmická čísla

 

view counter

Naše osobnost je z jedné třetiny ovlivněná genetikou, druhou třetinu představuje prostředí, ve kterém se formujeme a třetí je karma, kterou jsme si zvolili ještě před narozením. Nejdůležitějšími aspekty karmického měsíčního vlivu má měsíc narození. Pokud jste se ale narodili například v listopadu (11. měsíc, 1+1=2), nebo v prosinci (12. měsíc, 1+2=3), je nutné čísla sečíst.

Číslo jedna jako číslo Měsíce má každý, kdo se narodil v lednu a říjnu. S jedničkou prosadíte ve svém životě určitou míru samostatnosti a volnosti. Mezi ostatními lidmi si můžete připadat osamoceně. V okolí vytváříte dojem těžce pochopitelného člověka, jelikož určitou část dne potřebujete trávit v ústraní. K ničemu se nenecháte donutit a rozhodně nechcete hrát druhé housle. Svou ctižádostivostí se dokážete nasměrovat až na samou špičku svého vysněného cíle.

Dvojka jako číslo Měsíce platí pro lidi, kteří se narodili v únoru a listopadu. Dvojka vám přináší osobní kouzlo a charisma. Máte šestý smysl, pokud jde o lidi a situace. Ne vždy ale tento hlas poslechnete. Jestliže k někomu hned od začátku pociťujete nesympatie, časem se obyčejně přesvědčíte, že to bylo oprávněné. Máte předpoklady díky intuici dosáhnout na samý vrchol.

Trojka působí na lidi narozené v březnu a prosinci. Nejvýznamnější schopností je umění komunikovat s ostatními. Nejraději pracujete mezi lidmi. Nikdy nejste mrzouti, jste přátelští a v dobré náladě. Ve druhých lidech zanecháváte dobrý pocit. Snažíte se - pokud je to ve vašich silách. Jestliže ne, najdete si alespoň čas, abyste dotyčného povzbudili. Někdy máte sklon trochu zmatkovat.

Čtyřka má vliv na lidi narozené v dubnu. Největší předností jsou vaše organizační a metodické schopnosti. Nenecháte se ale strhnout k unáhleným závěrům. Dáváte přednost klidnějšímu přístupu k životu, nic neděláte v rychlosti. Ve svých pracovních zvyklostech jste soustavní a disciplinovaní. Důležitou věcí je pro vás materiální zabezpečení.

Pětka má vliv na lidi narozené v květnu. Vyzařuje z vás osobní kouzlo a energie. Je ve vás značná dávka vůdcovství, kterou ale neprosazujete. Omezení a nátlak ve vás vyvolávají pocit, že se musíte zbavit závazků nebo začít dělat schválně všechno naopak. Vyhovuje vám zaměstnání, kde si určujete pravidla vy a kde vám hlavně "nedýchá na krk" někdo z příbuzných.

Šestka působí na lidi narozené v červnu. S tímto číslem si zachováte lásku a harmonii, citlivost a tvořivé schopnosti. Inklinujete k životu na venkově či aspoň bydlení na předměstí. Z nervového vypětí vám hrozí fyzické onemocnění. Umíte se rozejít s lidmi, kteří narušují vaši rovnováhu.
Šestka posiluje paměťové schopnosti a dává předpoklady pro podnikání.

Sedmička má vliv na lidi narozené v červenci. Dává hlavně pozorovací schopnosti. Pozorování dokážete shrnout do zkratky. Vibrace tohoto čísla se projevují v mnoha směrech a v nejrůznějších zaměstnáních, často bývají tito lidé spisovatelé či mají talent pro komiku. Ve vztahu k druhým jste sice chápaví, ale v jádru trochu egocentričtí. Tomu druhému dokážete věcně říci, co se během dne stalo, ale nepotřebujete slyšet názory a připomínky, protože vy jste se už rozhodli.

Osmičku mají všichni, kteří se narodili v srpnu. Neznáte kompromisy. Váš osobní život může být komplikovaný, ale jste silní a houževnatí. Když se pro něco rozhodnete, určitě toho dosáhnete. Své vůdcovské sklony uplatňujete ve vedoucím postavení dokonale a s velkým postřehem pro detaily.

Devítka má vliv na lidi narozené v září. Jste přemýšliví a máte silný smysl pro odpovědnost, která je hnací silou vaší seberealizace. Dokážete s úsměvem stihnout neuvěřitelně mnoho věcí. Největší starosti si děláte kvůli rodině. V zaměstnání za každých okolností najdete své místo a děláte to, co vás uspokojuje. Devítka vám dává velkou myšlenkovou kapacitu a analytické schopnosti.
(nag)