Chytrý špičkový marketing.
view counter

Keltská spirála – biogenerátor

view counter

Již staří Keltové věděli, že při pohybování spirálou v místě silnějšího magnetického pole působí tato spi rála jako směrový zářič vysokofrekvenční energie, který se dá i na velkou vzdálenost znovu stejnou spirá lou přijímat jako anténou. My sice nevíme, jak na to staří Keltové přišli, a tak nám nezbývá, než se poklonit před jejich intuicí, která vedla ke vzniku této spirály, která se již dlouho běžně užívá v telekomuni kaci, radarové technice a jiných oborech a odvozené tvary této spirály jsou využívány i ve vědecké medicí ně, kde jsou chráněny několika evropskými a americkými patenty.


Keltská spirála je silný tvarový zářič - biogenerátor, který generuje, doplňuje a kumuluje životní energii zvanou též prána, čchi apod., nezbytnou pro naši existenci. Koncentrováním této energie do určitých míst dochází k jejich regeneraci (podobně s touto energií zacházejí léčitelé). Keltská spirála vytváří energii dnes již měřitelnou dostupnými fyzikálními přístroji (např. přístrojem Prognos). Odborníci na antény (protože keltská spirála působí jako vysokofrekvenční směrová anténa a vytváří elektromagnetické pole ve své ose) mohou změřit i její charakteristiku. Totéž zjistí i senzibilní jedinec, který tuto energii vnímá v podobě tepla či brnění. Účinek bioenergie se silně projeví i ve změně naší aury, což si můžeme ověřit na aurafotografii.
Keltskou spirálu můžeme nosit bud zavěšenou na koženém řemínku, nebo ji přikládáme na bolestivá místa, nebo ji jen prostě sevřeme na určitou dobu v dlani. Můžeme používat i vodu zaktivovanou touto spirálou. Takto upravená voda pomáhá např. k rozpouštění žlučových a ledvinových kamenů, proti zánětu ledvin, k léčbě žaludečních potíží apod. Bioenergie Keltské spirály napomáhá regenerovat nemocné a poškozené orgány, a proto ji můžeme s úspěchem používat k potlačení dlouhé řady zdravotních problémů - při bolestech pohybového ústrojí, při bolestech hlavy, při zánětech, při problémech s játry, ledvinami, srdcem atd. Sami nejlépe ucítíme, jakým způsobem nám spirála pomáhá nejlépe. Pro zajímavost si můžeme např. zkusit zalévat zaktivovanou vodou jakákoliv semínka, a pak pozorovat jak klíčí a rostou v porovnání se semínky zalévanými vodou neaktivovanou.


Energie keltské spirály způsobuje i celkovou harmonizaci a zklidnění, proto je velmi vhodná i pro medi taci. Keltská spirála je velmi účinný biogenerátor, který nám pomůže při ozdravování nemocných orgánů, není to však všelék, o své zdraví se musíme zodpovědně starat především zdravou výživou, pohybem na zdravém čerstvém vzduchu, pozitivním myšlením apod. Podívámeli se na spirálu od jejího středu, vidíme, že z jedné strany je pravotočivá a když ji otočíme vzhůru nohama, je levotočivá. Levotočivou stranu používáme při bolestech kloubů, páteře, srdce, jater, účinně pomáhá ve stavu po infarktu, při pohmoždění nebo natržení svalstva, při bolestech hlavy nebo nespavosti (položí se pod polštář).
Pravotočivou stranu, která odnímá energii, používáme na záněty – např. žil, sedacího nervu apod. (zánět slepého střeva ovšem musí rychle řešit lékař), na zduřelou sliznici, bolesti zubů apod. Pokud neznáte původ vaší bolesti, tak vyzkoušejte chvíli nejprve jednu, pak druhou stranu a poznáte sami, kdy se vám uleví. Polarizovanou vodu vyrobíme tak, že postavíme sklenici s vodou na levotočivou stranu spirály nejméně na dvacet minut. Pijí se 1-3 sklenky na lačno, nebo mezi dvěma jídly. Při utišování bolestí pociťujeme odeznění zpravidla ihned. Nosíme-li spirálu na koženém řemínku na těle, řídíme se vlastními pocity. Pro odstranění vlivu geopatogenních zón musíme přesné místo pro umístění určit pomocí metod pro určování těchto zón. Pro odrušení škodlivého vlivu obrazovek stačí položit biogenerátor na monitor.

 

Hrnky, dózy a konvice s biogenerátorem, keltskou spirálou

Keltská spirála vyzařuje energii v axiálním směru. Každý nápoj obsahující vodu je touto spirálou aktivován již za několik minut. Aktivací dochází k pozitivním molekulárním změ nám, podobně jako u vody ovlivňované energií pyramidální, magnetickou apod., a tím se jednoduše stává nápojem s léčivými účinky. Svým bioenergetickým nábojem regeneruje poškozené či nemocné orgány, odstraňuje únavu, zvyšuje vitalitu a sexuální energii, odstraňuje a předchází bolestem hlavy, léčí ledvinové a žlučové kame ny, cukrovku, záněty, problémy pohybového ústrojí, zvyšuje imunitu, zabraňuje nádorovým onemocněním atd.
Účinnost tohoto biogenerátoru byla mnohokrát ověřována nejen psychotronicky, ale i vědeckým lékařským přístrojem PROGNOS, který byl vyvinut pro kosmickou medicínu. Nejlépe se však přesvědčíte sami vlastními zkušenostmi nebo jednoduchým známým pokusem s klíčivostí semen. Budete překvapeni rozdílem v růstu. Ve spojení s užíváním zeleného čaje se účinek biogenerátoru značně zesiluje. Z toho důvodu začala být tato kombinace využívána i v klinické praxi. Obojí se dodává nejen do obchodů se zdravou výživou, ale i do lékáren. Biogenerátor keltská spirála ve zlatém provedení je na dně hrnku zalita ochrannou glazurou a při pohledu se jeví jako pravotočivá, aby energie procházela vnitřním prostorem. Podobným způsobem se dnes již ochraňují i některá léčiva. V nabídce jsou keramické hrnky (cca 2,5 - 3 dcl), dózy a čajové konvice opatřené glazurou lesklou bílou nebo matovou pískovou. Dále hrnky skleněné (2,5 – 3 dcl), ve kterých vynikne barva čaje, a pro děti bílé, keramické, ručně vyráběné bucláčky (2,5 dcl) s krásnými barevnými motivy krtečka, ježečka s jablíčkem, beruškami s kytičkou, kominíčkem s čtyřlístkem či jabloní s jablíčky.