ict Pro - kurzy, školení, konzultace
view counter

Kouzelné esence mění životy lidí

view counter
Krásný den Bewit rodino, 
 
dostáváme od Vás s Terezou mnoho pozitivních zpráv a e-mailů. Děkujeme za ně. Je příjemné mít od Vás zpětnou vazbu, že to co společně děláme pomáhá mnoha lidem a má to smysl. Krásný e-mail poslal Henryk. A protože souhlasil, že ho mohu zveřejnit, tak tady si ho můžete přečíst.
Díky Henryku 
 
Před spaním si rozetřu pár kapek himalajského Cedru na ruku jako nosič a do Cedru si kápnu pár kapek Kadidla.

Tato kombinace se mi osvědčila z více důvodů. Když jsem si kápnul na žíly na ruce čisté Kadidlo, vytvořilo to lepivý, lesklý pryskyřicový film na kůži, který sice hezky voněl, ale lepil i po delší době. Proto jsem experimentoval a nejdříve si natřel kůži mým oblíbeným mastným himalájským Cedrem jako nosičem a na takto mastnou kůži si nakapu Kadidlo, které se krásně díky Cedru vstřebá do žil a nezanechává pryskyřicový lepkavý film. Kůži na ruce mám za chvíli suchou, čistou a nelepivou. Toto provádím každý večer před spaním.

A teď to nejdůležitější. Experimentoval jsem už s mnoha směsmi, od Wloss, přes Miracle, Coldet, Fresh atd., ale kombinace himalajského Cedru a Kadidla má neuvěřitelně silné pozitivní účinky na kvalitu mého spánku. Nejenom že spím celou noc hlubokým spánkem, nebudím se, mám neuvěřitelně krásné pozitivní sny, ale ráno se vzbudím vyspaný, plný energie a odpočatý.

Nikdy jsem nijak netrpěl problémy se spánkem. Ale rozdíl po použití Cedru a Kadidla před spaním je u mě naprosto fascinující. Spím celou noc hlubokým spánkem a zdají se mi nádherné sny jako nikdy doposud.
Není snad nic lepšího, než ve věku 40 let se ráno vzbudit dokonale odpočatý, spokojený z krásných snů a plný síly do dalšího dne.

Tímto bych chtěl předeslat, že i když ještě Kadidla a Cedru mám dost, jakmile bude v akci kouzelná středa Kadidlo a Cedr, kupuji 3+3 lahvičky olejičků pro sebe, protože ten pocit ráno po probuzení je k nezaplacení. A taky se po těchto dvou olejíčcích cítím mimořádně po zdravotní a duševní stránce skvěle.

Na závěr bych Ti chtěl poděkovat za Tvé poslání pomáhat lidem skrze Bewit, protože kdyby ne Ty, tak o těchto darech přírody nevím a možná bych se ve svém věku začal pomalu ale jistě setkávat s civilizačním nemocemi jako to vidím u svých vrstevníků čtyřicátníků.
Ještě jednou Ti děkuji a těším se na Cedr a Kadidlo v akci "Kouzelná středa".
 
Henryk
 
 
 
Pokud chcete na koupit vzácné terapeutické esence BEWIT za nejvýhodnějších podmínek, tak můžete využít Kouzelnou středu s akcí 2+1. Tentokrát je v akci i Himalájský cedr, který používá Henryk. V akci jsou tyto esence:
 
WLOSS, SMĚS 33, HAIR, CREATIVITY, FREEDOM, INTUITION, STOP ADD,
PATCHOULI (PAČULI),  HIMALAYAN CEDAR ( CEDR). 
 
Pokud se chcete s esencemi Bewit "potkat" osobně a vyzkoušet si je "na vlastní nos", tak můžete například přijít v 18 hodine ve středu 12.4.2017 na mou přednášku ve Frýdku Místku do hotelu Richtr (u vlakového nádraží). Budu hovořit i o Bewit novinkách a o jedinečném systému Bewit franšízy a komunitě Bewit.
 
Se srdečným pozdravem
Ing. Jiří Černota
 
 
 
BEWIT FRANCHISE, s.r.o.
t: (+420) 605 248 621