Chytrý špičkový marketing.
view counter

Miliardář zlomí ještě nejedno srdce

view counter

Karel Janeček zbohatl prostřednictvím své společnosti RSJ, která patří mezi přední poskytovatele likvidity na finančních trzích. Do podvědomí veřejnosti se dostal i jako zakladatel nadačního fondu proti korupci. Jen malé části obyvatel České republiky je známo, že je mecenášem hudebního festivalu Struny podzimu a spolumajitelem Centra současného umění DOX. Co však vědí všichni do nejmenších podrobností? To, že se protikorupčník Janeček nechává čas od času přece jen zkorumpovat, a to ženským půvabem. Zkrátka kráskám odolat nedokáže a ony neodolávají jemu. Pohlední miliardáři to prostě tak mívají. Své by o tom mohla vyprávět miss Jana Doležalová, která vztah s blonďatým sympaťákem bezelstně vytroubila do světa a pak hořce litovala.

Ukázalo se totiž, že Karel udržuje ještě další paralelní vztah s partnerkou Markétou. Aby toho nebylo málo, objevoval se na veřejnosti ještě s dalšími ženami, které měly jedno společné: byly to výrazné krásky. V roce 2015 se oženil s tuniskou matematičkou Mariem Mhadhbi, o které lze předpokládat, že český bulvár nečetla a možná ji spíše fascinovala skutečnost, že její manžel vyučuje finanční matematiku na proslulé Karlově univerzitě. V prosinci 2015 mu exotická kráska porodila syna, ale příběh o usazeném miliardáři se nekonal.

Otázka pro kartářku Nadine zní: Miliardář Karel Janeček si libuje ve zvláštních milostných propletencích. Přestože je ženatý, vzal si nedávno při buddhistickém obřadu v Bhútánu přítelkyni Liliu, se kterou čeká podle všeho miminko. Je takový vztah do budoucna udržitelný nebo bude chtít Lilia více?

Odpověď: „Ano, bude chtít více a nebude to trvat dlouho. Navíc současná manželka také tuto situaci nevydrží věčně. Právě manželce zlomil Karel Janeček srdce, i ta se tedy bude chtít posunout jinam. Manželství se podle všeho rozpadne. Karty dále ukazují, že pan Janeček ještě nejedno srdce zlomí. Jeho milostný život bude i nadále dost pestrý.“