Chytrý špičkový marketing.
view counter

Ovocné dny dodávají zdraví i mládí

view counter

Ovoce do jídelníčku zařazujeme zcela běžně a neumíme si bez něj život představit. Je však dobré vědět, že by se mělo jíst na prázdný žaludek nebo před jídlem, aby nekvasilo. To by pak mohlo znamenat zbytečné potíže s trávením. Každopádně stojí za to vyzkoušet třídenní rychlou očistu těla ovocem:

Jezte jen ovoce a pijte pouze džus po tři dny a budete překvapeni, jak skvěle, odpočatě a zdravě – plni energie – budete vypadat. A jaké ovoce je nejvhodnější?

 

JABLKONaši předci byli přesvědčeni, že stačí sníst jedno jablko denně a není třeba lékařů. Jablko obsahují něco málo vitaminu C, antioxidanty a flavony, které podporují aktivitu vitaminu C. Napomáhá snižovat riziku rakoviny, infarktu a mrtvice.

 

Embed from Getty Images

JAHODYJahody mají nejvyšší celkovou sílu antioxidantů mezi ovocem a chrání tělo před onemocněním rakovinou či ucpáním cév volnými radikály.

 

POMERANČPostačí sníst tři pomeranče denně a ochráníte se před chřipkou, vysokým cholesterolem, ledvinovými kameny a snižujete riziko vzniku rakoviny.

 

KIWIJe dobrým zdrojem draslíku, magnézia, vitaminu E a vlákniny. Obsahuje dvakrát tolik vitaminu C než pomeranč.

 

VODNÍ MELOUN - Skládá se z 92 % z vody, kterou doplňují vysoké dávky glutathionu, jenž povzbuzuje imunitní systém. Melouny obsahují také lykopen ochraňující tělo před rakovinou, dále také vitamin C a draslík.

 

GUAVA A PAPAYA - Jsou jednoznačnými vítězi, co se obsahu vitaminu C týká. Guava je také bohatá na vlákninu, která pomáhá při prevenci zácpy. Papaya obsahuje mnoho karotenu, který zase pomáhá zraku.

(ngn)