ict Pro - kurzy, školení, konzultace
view counter

Poradna léčitelky (8)

view counter

 

Moje matka před dvěma lety ovdověla a od té doby začaly její zdravotní problémy, musí užívat antidepresiva.

Paní Blažena na smrt svého manžela nebyla vůbec připravena. Ze dne na den se jí změnil život. Dodnes se nesmířila s jeho odchodem – nestihla se s ním ani rozloučit, protože zemřel náhle. Navíc je maminka hodně hmotně orientovaná, nezvládá změny a vůbec nepřipouští duchovní svět, v posmrtný život nevěří.

Duše vašeho otce na tom ale není lépe, byl též velmi materialistický člověk. Jeho duše se nemůže a ani nechce odpoutat z hmotného života, a tak parazituje na vaší mace. Žije z její životní energie (tzv. vampýr). Proto se matce zhoršují zdravotní problémy. K tomu ještě přispívá to, že vaše maminka lítostí a vzpomínkami nechce duši vašeho otce pustit. Žili spolu v jakési symbióze. Její myšlenky (síla emocí) drží duši jejího muže zde na zemi. Je nebezpečí, že duše vašeho otce může zanedlouho stáhnout matku do záhrobí. Všechny její zdravotní potíže jsou rázu psychického – stěhovavé bolesti po celém těle, špatné zažívání, oslabené srdce, syndrom tzv. těžkých nohou (žíly a cévy). Též ledviny nejsou energeticky v pořádku. Aura je tmavošedá – vykazuje přítomnost „cizí energie“, která je napojená. Cítím tam apatii a nechuť k životu. Požádejte vaši matku, aby se s duší svého manžela rozloučila, poděkovala za vše, odpustila mu a propustila duši „do světla“. Vždy platí: „Pane, buď vůle tvá!“

Doporučuji pít bylinky: meduňka, mateřídouška, lípa, dobromysl a vřes (směs 1 : 1), 1 polévkovou lžíci směsi spařit ¼ l vroucí vody, 8 minut louhovat, osladit domácím medem. Vhodná je chůze do přírody, jóga, meditace a přijímat s pokorou vše, co přijde, to je cesta k uzdravení (bez chemických léků).


Před dvěma lety jsem zjistila, že z mého těla (kde se potím) vychází divný zápach. Doslova jsem zpanikařila, protože mě na to už upozornily kamarádky. I přes to, že dodržuji hygienu, zápach neustává. Jsem zoufalá, co mám dělat?

Z medicínského hlediska je tělesný zápach způsobený rozkládající se kožní bakterií. Jak se potíte, vypouštíte vodu a ostatní chemikálie na kůži a tím je poskytováno ideální prostředí pro růst bakterií (okolí genitálií, v podpaží aj.). Z potních žláz se uvolňují bílkoviny a mastné kyseliny. Kůže je hlavní vylučovací orgán, kterým odchází toxiny z ledvin, jater, lymfy a krve. Tělní zápach je někdy způsoben rozkladem nevhodně kořeněné stravy, obsahující přemíru např. česneku, cibule, živočišných bílkovin, cukrů, tuků i mléčných produktů. Nejdůležitější je samozřejmě každodenní sprcha či vonná bylinná koupel formou relaxace a uvolnění. Tělo můžete i jemně kartáčovat. V žádném případě nepoužívejte přípravky proti pocení, protože obsahují hliník a zabraňují tělu vylučovat odpadní látky normálním zdravým způsobem. Též upravte stravu. Doporučuji velmi lehkou (spíše vegetariánskou) – zeleninu, ovoce, šťávy, vlákninu. Pijte dostatek čisté vody a doplňte ve stravě zinek.

Doporučuji tyto byliny: kopřiva, měsíček, bříza, jahodník a rozrazil (směs 1 : 1), 1 polévkovou lžíci bylin spařit ¼ l vroucí vody, 8 minut louhovat, pít 3x denně po dobu 6 týdnů. Po 14denní pauze opakovat znovu. Co se týká duševní roviny, něco vám páchne – někoho či něco nemůžete vystát, máte v sobě nějakou neuzavřenou kapitolu života. I emoce, jako jsou zlost, nenávist, žárlivost a strach, mají svůj pach. Jsou z nás cítit, ale málokdo si to uvědomuje. Odpuste sama sobě, své minulosti, přestaňte lpět na určitých věcech a hlavně, přejte ze srdce druhým štěstí a lásku. V několika násobné míře se vám vrátí zpět! Přejte a bude vám přáno.