Chytrý špičkový marketing.
view counter

Předběhněte konkurenci díky špičkovému marketingu

 

 

 

 

 

Webový portál www.doplnek.com připravil pro své zákazníky a partnery novou unikátní službu – OUTSOURCING MARKETINGU A KOMUNIKACE. Poskytneme vám špičkové odborníky v oblasti marketingu a komunikace pro jednorázové konzultace či dlouhodobou projektovou spolupráci. A to za polovinu běžných sazeb renomovaných agentur či konzultačních společností.

 
 

Co nyní můžete?
 

Využívat znalostí a zkušeností námi nasmlouvaných marketingových odborníků (konzultantů, koučů, reklamních textařů, PR specialistů a dalších marketingových praktiků). Jednorázově či pravidelně. Přímo u vás ve firmě.
 
 

Co nemusíte?
 

Prozrazovat citlivé firemní údaje či konkurenční know-how (pokud to nebude nezbytné pro vyřešení konkrétního problému či tvorbu marketingového plánu…). Naši lidé se vás nebudou ptát na víc, než bude nezbytně nutné.
 
 

Jak to funguje?
 

1.    Nejprve se osobně setkáte s námi vybraným specialistou. Na první schůzce si vyjasníte vzájemné možnosti spolupráce, specifika vašeho podnikání, vaše osobní představy či případná omezení…
2.    …společně určíte a vydefinujete aktuální problém či úkol, který budete chtít řešit (formou konzultací, koučingu, vedení projektového týmu, návrhů realizace projektu, popř. také školení, workshopů, brainstormingů apod.)…
3.    … a pak už začnete pracovat…
Zkrátka, zahájit marketingový projekt, kampaň, nebo se prostě jen poradit vhodném postupu, to vše se dá zařídit během jednoho dne…
 
 

Co riskujete?
 

Jsme přesvědčeni, že vaše riziko je nulové:
► Pokud vám průběh spolupráce přestane vyhovovat, vyžádáte si jiného z našich odborníků, nebo – což, jak doufáme, se nestane – spolupráci ukončíte.
A navíc, budete-li si to přát, veškeré naše služby budou poskytovány zcela diskrétně (nikdo se nemusí dozvědět, že máte svého osobního poradce, kouče či projektového manažera).
 
 

Co můžete získat navíc?
 

Školení či workshop na míru (v rámci vašeho projektu pro vás zrealizujeme jakýkoli vzdělávací program, školení či workshop)
Prezentaci a propagaci (vysvětlíme a „prodáme“ daný projekt vašim kolegům, nadřízeným i vašemu projektovému týmu)
Budeme on-line (pro telefonickou či e-mailovou konzultaci budeme k dispozici i mimo běžnou pracovní dobu)
 
 

K čemu se zavazujete?
 

K ničemu, délku a formu spolupráce si určíte sami.
 
 

Co nyní můžete?
 

Zavolat k nám do Doplňku na tel. číslo 737802230,737877694, nebo nám napsat na doplnek@seznam.cz Začít realizovat marketing na špičkové úrovni možná stihnete ještě dnes.

 

view counter

view counter