Chytrý špičkový marketing.
view counter

Představujeme: terapeutku Zuzanu Drnek

view counter

Detoxikační zábaly k nám dorazily z Floridy

Zuzana Drnek praktikuje detoxikační tělové zábaly - Body Wraps - od roku 2014. Metoda pochází z americké Floridy, kde tyto zábaly používají snad všechny hollywoodské hvězdy. V USA se metoda wrapu používá už více než 20 let. Díky ní lze rychle a bez větší námahy detoxikovat organismus.

 

Jak jste se k zábalům dostala?

Tyto zábaly jsem zahlédla při dovolené v USA v roce 2012 a tak se mi zalíbily, že jsem začala se o ně začala ihned vážně zajímat. Práce s wrapy se tedy vyvíjela na základě požadavků klientů a jejich problémů. Nejvíce je zajímal úbytek centimetrů spolu s detoxikací organismu, pak jsme se ale dostali k problému s názvem celulitida a finálně přišla řada na sportovce, kteří potřebuji zase malinko jinou péči.

Každý z jednotlivých wrapů testujeme než s ním tzv. vyjedeme ven. Vybíráme ty nejkvalitnější surovniny pro výrobu směsi, ve kterých se namáčí bandáže. Nejvíce nás však těší spokojení klienti, kterým dokážeme pomoci od problému, jenž jim snižuje sebevědomí.

 

Jak taková terapie zábaly probíhá?

Pomocí kompresní terapie rozhýbeme lymfatický systém. Bandáže, jsou namočeny v lázni obohacené o minerály, zelený čaj a různé druhy kaolínu nastartují lymfatický systém. Ten pak udržuje správnou hladinu vody v těle a odstraňuje toxické látky. Zrychluje metabolismus a tím pomáhá hubnutí.

 

...takže je to stoprocentně přírodní metoda?

Ano Body Wraps jsou stoprocentní přírodní zábaly.

 

Na co všechno zábaly fungují? Třeba na lupénku?

Ano, máme skvělé výsledky při řešení lupénky, ekzémů a problematické pleti. vedle detoxikace organismu dochází také k aktivaci imunitního systému.

 

Proč se vlastně nechat zabalit jako mumie?

Je to jednoduché. Potřeba detoxikace organismu je čas od času nutností. Tělo zatěžujeme spousty toxinů jak z jídla, tak z ovzduší apod. Po rozhýbání lymfatického systému dojde vyloučení nepotřebné vody a tím i k úbytku centimetrů. Kdo by měl problém s celulitidou, tak je to jedna z mála metod, která spojuje šest různých procedur, jež na ni zabírají. Sportovci se zbaví oteklostí, které vznikají na základě neustálého přetěžování svalů.

 

Je cvičení v mumii složité?

Těžké to není, trénink vždy individuálně přizpůsobujeme možnostem každého člověka. V podstatě nám tu klienti nechají toxickou nadbytečnou vodu. (smích)

 

Kdo na zábaly chodí?

Více ženy, ale již začínají chodit i muži. Zatím sice proto, že jim to pomáhá na kocoviny, nejsou tak oteklí a zanesení, ale snad v tom do budoucna najdou i jiné výhody.

 

Zábalů je několik druhů nebo je na všechny potíže jen jeden?

Zábaly jsou rozděleny na čtyři druhy - Slim řeší hlavně zeštíhlení, Anticellulite odstraňuje celulitidu, Detox slouží pro detoxikaci organismu, pomáhá při lupénce a ekzémech a Sport je pro sportovce a manuální pracovníky pro rýsování postavy a regeneraci unavených svalů.

 

Máte z praxe nějaký silný osobní zážitek?

Nejvíce mě potěšilo, když jedna moje kamarádka, na které jsme to prakticky trénovali, zhubla po prvním zábalu 5 cm na břiše. Byla po porodu šíleně zavodněná a taky dost nešťastná. Kúru jsme opakovali šestkrát a ona zhubla o dvě konfekční velikosti. Objímaly jsme se a brečely... Ona, že se zase na sebe může podívat do zrcadla a já, že to není hloupost a funguje to.

Tomáš Kučera

Foto: archiv Zuzany Drnek