ict Pro - kurzy, školení, konzultace
view counter

Tajemství starých alchymistů – Sluneční kapky

view counter
Podle Paracelza pochází tajemství kapek ze staré Atlantidy. Correctum vinum. Vody pálené, bejlí všeliké, zlato, perly od moře a hlubin země. Ihned proniká do všech oudů, ať je to mozek, nebo srdce. Vyhán ,irente materi´, vyléčí i mor, až je nemoc překonána.“
Ze středověké alchymistické příručky

 

Najít zázračnou medicínu, elixír mládí, který by člověku vrátil zdraví, nebo zachoval mládí, nebylo snem jen nějakých blouznivců po celé alchymistické věky lidstva. Na světě existuje dost důkazů, že se to v minulosti mnohokrát povedlo. Američané měli dokonce důkazy, že dosud žije alchymista a mystik Fulcaneli a v roce 1945 ho hledali v Praze. Musel by tedy žít v pořadí třetí nebo čtvrtý život. Od nejvyšších Mistrů, kteří mají vždycky pravdu, jsme se v Gnostické Lóži dověděli, že se opět objevil v Praze dne 26. prosince 1986 při jedné důležité mystické události. Fyziognomicky mu prý bylo něco přes 30 let.

Několik dalších důkazů existence tohoto elixíru pochází z různých částí světa. Ve starověku se o něm zmiňuje Aeneis, a ve svém eposu římský básník Publius Vergilius Maro, který žil v 1. st.př.n.l. Novodobé poznatky uveřejnil ve svém ,,Malém mystickém slovníku“, Květostav Minařík, který dokazuje, že se tento elixír dá skutečně vyrobit, a také se vyrábí.

Elixír nelze vyrábět sériově, proto jej bude vždy nedostatek.
Nelze jej vyrábět bez hlubokých znalostí ezoterických věd, které mají jen vysoce zasvěcení mystikové, nositelé nejhlubších tajemství, která před světem skrývají několik tisíciletí.
Každý převratný vynález nebo objev byl často vysmíván, dokud opravdu nezačal sloužit lidstvu. Ještě dnes jsou nekonvenční přístupy k léčebným metodám bagatelizovány nebo zesměšňovány, což je na jedné straně dáno závistí a žárlivostí na úspěch druhého, nebo prostě proto, že hlupák se směje všemu, čemu nerozumí. Jak lidstvo dozrává, bylo předpovězeno, že v tuto dobu, bude tento elixír dostupný prvním zájemcům veřejnosti.

 

Zlaté sluneční kapky

Tento elixír nás stále překvapuje. Mladý Šmíd z Krásného lesa havaroval na motorce. Lékaři tvrdili, že nebude vidět, ani nemůže, neboť veškeré spojení k očím bylo přerušeno. Když jsem jeho matku ubezpečil, že vidět bude a ona to přetlumočila lékařům, měli mě za blázna. Lékařka řekla, že v oboru pracuje 30 let a tak ví, že vidět nemůže. Když mu pak obvaz na očích rozvázala, nechtěla věřit ani tomu, když mladý Šmíd popisoval vše, co kolem sebe viděl.

Nedávno jsem se zeptal alchymisty, od kterého znám tajemství výroby, proč umřel jeho přítel. Odpověděl mi krátkou větou: „Neměl ledviny a slunečními kapkami jsem jej na živu udržoval 10 let!“.
Sluneční kapky si zakoupil 73letý německý podnikatel, kterému lékaři prorokovali pár týdnů života. Ten za námi poslal také svou ženu, která přijela sama. Zajímal jsem se, jak je jejímu muži. Prý se uzdravil, vrátila se mu potence, na kapkách hodně zbohatnul, utekl jí, a teď si užívá života někde na Havaji. Překvapilo mne, jak mohl na Slunečních kapkách zbohatnout? Dával koňům tři kapky na cukr, a ty pak vyhrávaly všechny závody! Nosičem kapek je líh, zlato a bylinky, takže takový doping je neodhalitelný.

Recept na sluneční kapky pochází ze středověké alchymistické příručky. Jasnovidka Anička Rajmanová prohlásila, že je také vyráběli v Atlantidě. Vím, že se ještě nestalo, aby se Anička ve svých výrocích někdy zmýlila. Tajemství slunečních kapek nám předal alchymista Společnosti Jirka Ohnivec. V Magické společnosti byl věhlasný tím, že kdykoliv jsme se jej zeptali na složení čehokoliv, vždy nám vyjmenoval všechny prvky a chemikálie, z čeho se cokoliv skládá.
Středověké předpisy se jen hemží alchymistickými značkami, kterým dnes už nikdo nerozumí. Ohnivec je rozluštil nejen díky svým vědomostem a schopnostem, ale také z nutnosti. Lékaři mu dávali naději, že bude žít nejdéle ještě půl roku. Díky slunečním kapkám žil dalších deset let. Pak se jednou stalo, že byl proces výroby neúmyslně přerušen a geniální Jirka Ohnivec bez svých kapek zemřel.

Tyto kapky lze vyrobit pouze za určitých kosmických konstelací, které se opakují pouze každých sedm let. Jejich výroba trvá několik měsíců, s původní materie 200 litrů, se získají pouze dva litry konečného produktu a všechny procesy se nesmí ani na chvilku přerušit. Proto se u výroby musí nepřetržitě střídat několik zasvěcených a velice zodpovědných lidí.

Sluneční kapky mají ještě několik jiných zajímavých vlastností. Kapky zlepšují karmu člověka, lépe řečeno, mají duchovní sluneční účinek. Zpočátku jsem tomu moc nevěřil, ale sám jsem byl překvapen, kolik lidí mi to potvrzuje. Můj přítel Josef Minařík hlásil: ,,Já jsem byl vždycky jenom takový ušlápnutý úředníček, ale ty kapky mi daly tolik sil, že mi zvedly sebevědomí a najednou v podniku šéfuji.“ Anička Rajmanová prohlásila, že jsou tak silné, že prý k uzdravovaní stačí, když nemocný bude nosit jen několik kapek v lahvičce na krku.

Stále se přesvědčujeme, že se opravdu jedná o Elixír života, Velké dílo alchymistů, neboť sluneční kapky jsou vyrobeny podle stejných zákonitostí. Kapky souhlasně slučují tantrickou sílu pěti elementů. Sjednocují energii ohně, vody, vzduchu, země a člověka, čímž dosáhneme zázračných efektů. Tantrická energie se dále dělí na dvě části. Sluneční kladnou a měsíční zápornou, neboli vyrovnávající, kterou je nutno od slunečních kapek uchránit a výsledkem je gigantická životní síla.
Jeden - na své přání nejmenovaný - lékař léčil těmito kapkami sebe a svou na smrt nemocnou babičku. Pak nám oznámil něco, co nás opět utvrdilo v tom, že zřejmě máme opravdu skutečný a legendární elixír života. Údajně prý zjistil, že se orgány jeho babičky OMLADILY O 50 LET! Lékaři zjistili, že člověk denně vdechne a sní 2 milióny virů a bakterií. Tyto kapky jsou jejich ideálním likvidátorem. V době, kdy začal umírat můj otec, jsem k jeho záchraně potřeboval sto kapek, ale zůstalo mi jich jen deset. Do prázdné lahvičky po těchto kapkách jsem nalil ještě trochu lihu a užíval jej homeopaticky. Svého otce jsem takto udržel při životě ještě další dva roky.
Slunce je podstatou energie, a ta je hybnou silou veškerého života na planetě. Bytosti umírají na vyčerpání a nedostatek energie. Orgán, který má nedostatek energie, se nemůže uzdravit a pracuje ku smrti celého organizmu. Zlaté sluneční kapky nemobilizují energii ze zásob těla, ale dodávají ji zvenčí alchymisticky získanou energii ze slunce.

Kapky se mohou užívat při nemoci pouze dávkováním, které určí léčitel. Ani u dvou stejných chorob rozličných pacientů nelze aplikovat stejný počet kapek. Každá osoba má jinak fungující imunitní systém, jinou kondici, jinou zásobu energie danou individuálním životním stylem. A jelikož jde o dávku maximální, nesmí pacient překročit dávkování, neboť by mohlo dojít k přebití organizmu energií! Kapky se mohou používat přidáním do čisté vody, nejlépe 15 minut před snídaní. Pro zdravého podnikatele, který se hodlá udržet v celodenní aktivní kondici, je určená maximální dávka jedna až pět kapek za den. Kapky se musí skladovat v původním hedvábném obalu, aby se zabránilo působení vnějších vlivů, zvláště špatných emocí lidí!

Kapky jsou neocenitelné pro toho, kdo trpí rýmou nebo ucpaným nosem. Dají se aplikovat 3 až 5 kapek. Účinek je okamžitý. Pokud není, OPATRNĚ po chvilce přidávám po jedné kapce! Pokud použijeme o jednu nebo dvě kapek více, můžeme zrudnout a už dochází k přehřátí organismu. Při použití kapek můžeme na různých částech těla a orgánů pocítit určité nepříjemnosti až bolesti. To je způsobeno léčivou energií, která si ihned najde místo, které léčí. Rychlé uzdravování může také někdy pobolívávat.

Dá se tedy říci, že kapky dělají hmatatelné diagnózy. Často se může na těle ozvat místo, o kterém nevíme, že churaví. Tak léčí energie také choroby, které se teprve připravují propuknout. Je to svým způsobem prevence, neomylně a spolehlivěji než lékař nahradí diagnostikování tak, že máme skoro dojem, že sluneční kapky mají vlastní a neomylnou inteligenci. Kapky prý mají také kosmetický účinek. Čtyři kapky na obličej za týden, vyhladily vrásky, i když ty hluboké neodstranily.

 

Jeden z dopisů od vděčné pacientky

Vážený pane Spěváčku, touto cestou Vám chci nesmírně poděkovat za to, jak jste mi odpomohl od mých zdravotních problémů. Je mi 45 let a od mého mládí trpím nemocemi, žaludečními problémy, nízkým tlakem, sníženou imunitou, gynekologickými problémy, bolestmi páteře, zácpou atd. Nebudu se zde ani zmiňovat, čím vším jsem prošla, Jaká lékařská vyšetření jsem musela absolvovat a kolik léků jíst. Musela jsem podstoupit několik operací a bolestivých zákroků. Až do té doby, než jsem se od svého přítele o Vás dověděla. Musím se Vám svěřit, že jsem byla velice skeptická k Vašemu oboru ,,léčitelství“. Po několika návštěvách u Vás a Vašich zákrocích v léčitelství, jste mi nabídl úžasný lék, který jste nazval ,,sluneční kapky“. Po nich jsem začala cítit neuvěřitelné úlevy, jak tělesné, tak psychické. Od té doby co kapky užívám se mi opravdu změnil život k lepšímu. V současné době se po zdravotním stavu cítím neuvěřitelně lépe. Srovnal se mi tlak, přestalo mě bolet u srdce a mohu i normálně jíst, což se projevilo i na mé váze. Již nezvracím, netrpím zácpou a přestala jsem užívat léky. Celkově se cítím velice dobře. Na závěr Vám chci nesmírně poděkovat za Vaší pomoc a Vaše sluneční kapky jsou opravdu zázračné. Ještě jednou děkuji a přeji Vám štěstí. S pozdravem Zdena Šamková.

Skutečnost, že kapky působí na všech úrovních, vyjádřila ve svém krásném dopise také paní Alena Najmanová od Toužimi: Po letech žití spolu s manželem, jsme si spolu toho moc už neměli co říci. Vaše kapky způsobily, že se s mužem máme teď tak rádi, že s půdy dokonce utekly i myši.
Jan Spěváček, tel. 417 560 367

DODATEK: Dle informací autora článku, který se společně s dalšími třemi kolegy – mágy podílí na přípravě elixíru, připomínáme, že výroba slunečních kapek je velice velice náročná a tudíž přirozeně i drahá. Proto se i cena určitého potřebného množství kapek pohybuje v desetitisících korun. Je třeba ještě zdůraznit, že se nedají vyrábět průmyslově a vždycky jich bude málo. Také se může stát, že pacientovi, který si – třeba i nevědomě – chorobu stále vrací sám, kapky nezaberou stoprocentně.

Zdroj: časopis MEDIUM č. 11/2010
 

Komentáře

Kde sehnat sluneční kapky?

Určitě stojí za to tyto kapky koupit a vyzkoušet,ale jak se k nim dostat?Na druhou stranu republiky to je jaksi daleko....     Jana ze Slezska

PLACEBO

Pekny den přeji, nechci vas zrazovat od vaseho zameru,ovšem lehce se věří zázračným lékům,obzvláště těm u kterých pro uzdravení nemusite udělat takřka nic. Přitom každa nemoc fyzického těla je především nemocí duše a tím i mysli. Tam vždy se svými klienty začínám. Změnit svůj životní postoj-mysl a ozdravit duši(nebo spíše jí naslouchat) vyžaduje mnohdy velké odříkání a nese sebou i velke zvraty v životě-např. ukončení dlouholetého vztahu,změna zaměstnání i profese,uplné odříznutí se od svých přátel a někdy i rodiny(a samozřejme objevení nového okruhu přátel kolem  sebe),zkrátka vymanit se ze starých modelů,které se nás podvědomě i vědomně snaží dostat zpět do starého kruhu. A to je právě moment který většina nemocnych nechce podstoupit,ale věřte že po měsících či letech se vše vrátí mnohonásobně a očištěni budete vnímat mnohem lépe která cesta je pro vas ta pravá,budete se radovat a radost a štestí = i zdraví. Sám jsem hodně pil,kouřil ,byl neustále nemocný,bolely mne záda,hlava atd.  Dnes pomáhám druhým a jsem rád že se tak stalo.  Trvalo mi asi 6 let než jsem pochopil ze príčina všech nemoci je v našem srdci.     SLUNEČNÍ KAPKY a podobne předražené léky jsou jen a jen PLACEBO EFEKT,které mohou pomoci hlavně prodejci si nafouknout konto.  Lze je  nahradit třeba obyčejnou vodou nebo i denně deci červeného vína jestli chcete,pokud ovšem UVĚŘÍTE. To je důležité.Ve většině případů stačí změnit jídelníček-jsi tím co jíš (doporučuji shlédnout tento velmi kvalitní a trefný snímek     http://www.green-ways.com/index.html?pod=/video-food-matters.htm     je to i s titulky.)   Dále cvičení,pohyb vůbec-to je zaklad pro zdravou páteř.  A páteř nás celé nese,vede v ní nervová soustava....Doporučuji BACHOVY KVĚTY, KYNEZIOLOGII atd atd.       Hodně lásky  štěstí     Vladimír Korejc

sluneční kapky

Právě jsem je obdržela poštou.Stačí zavolat na tel.číslo pana Spěváčka,které je uvedeno pod jeho článkem.
Marie,Tišnov

Dotaz-sluneční kapky

Marie, smím se zeptat kolik jste jich kupovala a za kolik jste je koupila? Děkuji Soňa

PLACEBO

Pekny den přeji, nechci vas zrazovat od vaseho zameru,ovšem lehce se věří zázračným lékům,obzvláště těm u kterých pro uzdravení nemusite udělat takřka nic. Přitom každa nemoc fyzického těla je především nemocí duše a tím i mysli. Tam vždy se svými klienty začínám. Změnit svůj životní postoj-mysl a ozdravit duši(nebo spíše jí naslouchat) vyžaduje mnohdy velké odříkání a nese sebou i velke zvraty v životě-např. ukončení dlouholetého vztahu,změna zaměstnání i profese,uplné odříznutí se od svých přátel a někdy i rodiny(a samozřejme objevení nového okruhu přátel kolem  sebe),zkrátka vymanit se ze starých modelů,které se nás podvědomě i vědomně snaží dostat zpět do starého kruhu. A to je právě moment který většina nemocnych nechce podstoupit,ale věřte že po měsících či letech se vše vrátí mnohonásobně a očištěni budete vnímat mnohem lépe která cesta je pro vas ta pravá,budete se radovat a radost a štestí = i zdraví. Sám jsem hodně pil,kouřil ,byl neustále nemocný,bolely mne záda,hlava atd.  Dnes pomáhám druhým a jsem rád že se tak stalo.  Trvalo mi asi 6 let než jsem pochopil ze príčina všech nemoci je v našem srdci.     SLUNEČNÍ KAPKY a podobne předražené léky jsou jen a jen PLACEBO EFEKT,které mohou pomoci hlavně prodejci si nafouknout konto.  Lze je  nahradit třeba obyčejnou vodou nebo i denně deci červeného vína jestli chcete,pokud ovšem UVĚŘÍTE. To je důležité.Ve většině případů stačí změnit jídelníček-jsi tím co jíš (doporučuji shlédnout tento velmi kvalitní a trefný snímek     http://www.green-ways.com/index.html?pod=/video-food-matters.htm     je to i s titulky.)   Dále cvičení,pohyb vůbec-to je zaklad pro zdravou páteř.  A páteř nás celé nese,vede v ní nervová soustava....Doporučuji BACHOVY KVĚTY, KYNEZIOLOGII atd atd.       Hodně lásky  štěstí     Vladimír Korejc