Chytrý špičkový marketing.
view counter

Trendy pro moderní ženy - Pírka do vlasů

view counter

Vlasovým ozdobám u nás většina žen příliš pozornosti nevěnuje. Nicméně, chcete-li být trendy i v tomto ohledu, pak vězte, že květinové čelenky už nejsou in. Žhavým hitem toho léta se stala ptačí pírka. Ptačí peří mělo odedávna náboženský význam, symbolizuje statečnost, určité dovednosti a odvahu. Ameriku dobyla tato módní vlna už před sedmi lety, tehdy se tam pro tento účel používalo především přírodní jemné a dlouhé dekorativní peří kohoutí, které však bylo poměrně drahé (jak by také ne, když raší na krku kohoutích fešáků pouze jednou do roka).

Pírka ve vlasech si oblíbily mnohé světové celebrity a z českých osobností se jimi pyšní například Helena Houdová, Barbora Hrzánová nebo Ester Ledecká. Vlasoví stylisté z OliOla organic beauty studia tvrdí, že pírka svou nevšedností umocňují přirozenou krásu žen, dodají jim navíc divokost a zároveň plachost indiánek. Doporučují je jako ozdobu pro vlasy všech délek.

Pokud si necháte pírka aplikovat od skutečných odborníků, vydrží vám prý ve vlasech až čtvrt roku. Aplikace je šetrná, vlasy si pak můžete umývat bez jakýchkoli omezení, tedy tak, jak jste zvyklé. Můžete je i normálně upravovat - česat, fénovat nebo kulmovat, ani následné barvení či zesvětlování není problém. A jaké peří si vybrat? K mání jsou jak přírodní, tak barvená pírka různých velikostí. Stylisté vám s volbou rádi pomohou. A zajímá-li vás cenová relace, potom vězte, že cena jednoho pírka včetně aplikace se pohybuje kolem 120 Kč.
(tz, zem)