Chytrý špičkový marketing.
view counter

Účinní pomocníci do každé domácnosti

view counter

Jsou levné, účinné a najdou uplatnění v každé domácnosti. Poradí si s vodním kamenem, nečistotou, skvrnami. Znáte je?


Cibule
Vrátí hladké kůži její lesk. Cibuli rozpůlíme a řeznou stranou kůži ošetřujeme. Poté přeleštíme měkkým hadříkem. Tímto způsobem odstraníme i mapy po sněhu na kožené obuvi. Jestliže je řezná strana cibule špinavá, zašpiněnou vrstvu odřízneme a pracujeme dál.


Mletá káva
Nepříjemné pachy ve skříňce na obuv nebo v chladničce neutralizuje malá miska s mletou kávou. Zatuchlý plach v autě odstraníme plátěným sáčkem, do kterého jsme dali zrnka kávy. Zavážeme a pověsíme v autě.


Mléko
Odstraňuje skvrny na lakované kůži. Kapesník nebo bavlněný hadřík namočíme do mléka a skvrnu potíráme.


Nylonové punčochy
Vyřazené nylonové punčochy se hodí k vyleštění obuvi, ale i okenních tabulek nebo na otírání prachu. Punčochu přetáhneme přes ruku a nábytek otřeme. Jejich pomocí odstraníme i srst ze psů. Jednoduše přetáhneme nylonovou punčochu přes kartáč na psy, přičemž musí štětiny vyčnívat. Po vykartáčování punčochu sundáme a vyhodíme.


Prášek do pečiva
Nenakypří pouze moučník, ale vybělí zažloutlé záclony. Prášek dáme pouze do pračky a prádlo bude zářit jako nové. Kromě toho vyčistí i spáry mezi dlaždičkami v koupelně. Na čištění si připravíme pastu z prášku do pečiva a vody.


Zubní pasta
Odstraňuje usazeniny vápna nebo jiné usazeniny na kovech nebo na mosazi. Skvrnu potřeme, necháme působit a poté hadříkem nebo zubním kartáčkem odstraníme.
(nech)