ict Pro - kurzy, školení, konzultace
view counter

Věřte síle kamenů - granát


view counter

Granát pomáhá otvírat srdce dokořán

Na léčivé účinky krystalů věří lidstvo od nepaměti. Kameny ale mohou přinášet nejen dobré zdraví, ale jejich vibrace umí přilákat do života úspěch, lásku a harmonii. Možná budete překvapeni, co všechno dokáží.

Granát se spojuje s léčivými schopnostmi v souvislosti s krevním oběhem, impotencí, revmatickými obtížemi. Tělu dodává energii, blahodárně působí na plíce a srdce, pozitivně ovlivňuje zrak, má hojivé účinky v případě kožních chorob. Přisuzují se mu blahodárné účinky při impotenci psychického charakteru, problémech rozmnožovacího ústrojí. Je užitečným krystalem při osteoporóze, zlomeninách, pro jedince, kteří se cítí vyčerpaní a dlouhodobě unavení.

Granát je kamenem ohně, vášně, po citové stránce pomáhá otvírat srdce dokořán, zvyšovat sebedůvěru. Ukrývá v sobě tvořivou sílu, podněcuje sexuální energii, má také usnadňovat svému nositeli odhalovat tajná místa a poklady. Je to mnohostranný kámen, co má chránit před neštěstím a skrytým nebezpečím. Říká se, že třením tohoto krystalu se vyrovnává sexuální touha, snižuje emoční napětí, povzbuzují citové závazky.

Granát vzbuzuje radost z činností, propůjčuje výdrž, aby se vše, co jeho nositel započne, podařilo dotáhnout do úspěšného konce. Tento očišťující kámen vnáší do života světlo, uzdravuje nemocnou duši. Ve starých kulturách se věřilo, že granát odhání duchy, démony, zlé síly. Vibrace tohoto kamene snižují zlobu, zejména zaměřenou k sobě samému, proměňuje krizi na výzvu. Chcete-li se zbavit starých návyků chování, povzbudit lásku a oddanost, potřebujete-li naději ve zdánlivě bezvýchodné situaci, noste při sobě granát jako amulet.
(se)


DODATEK
Granát má nejsilnější účinky, když si ho položíte na holé tělo na místo, které chcete léčit.