ict Pro - kurzy, školení, konzultace
view counter

Zkušenosti s MMS (2)

view counter

O MMS jsme napsali všechno podstatné již v prvním příspěvku ve Phoenixu 3/12. Dnes bychom ho chtěli doplnit o několik dalších informací. Při psaní prvního článku jsme si neuvědomili, že už druhý rok jsme naprosto bez potíží a nemáme ani rýmu, kterou jsme měli alespoň jednou za rok. Rýma je totiž očistný proces, při kterém se tělo zbavuje toxických látek. Naše životospráva je už dlouhé léta celkem na dobré úrovni, přesto se tělo potřebovalo čas od času jedů zbavit. Otázkou tedy je, jak MMS zapůsobilo, že tělo se už nezbavuje druhým rokem toxinů rýmou. Jediným vysvětlením je, že pravidelné užívání MMS vyčistilo vnitřní prostředí od plísní a nepříznivých virů a baktérií.

Jiný případ nám ukázal, že i při dobré životosprávě může vzniknout v těle slabé místo, kde se začnou hromadit odpady a posléze se vytvoří jakýsi náhradní očistný kanál pro zbavování se tělesných odpadů. Stalo se to jednomu muži (78 let), který žil zdravě, téměř jako asketa a vždy byl zdravý. Ale před dvěma lety upadl tak nešťastně, že si zlomil nos. Po odeznění nejhoršího mu zůstalo těžké dýchání nosem, ale hlavně neustálá rýma. Asi po půlroce mu doktoři doporučili operaci. Dýchání se zlepšilo, ale nepříjemná rýma se tím eliminovala pouze částečně. Následovalo léčení pomocí antibiotik a jiných prostředků v délce přibližně asi jeden rok. Stav se ale vůbec nezlepšoval, načež tento pán začal užívat MMS ve třech formách. Jednak jej užíval vnitřně (dvakrát denně 3 kapky), inhaloval a ještě proplachoval nos (jednokapkovým MMS). Po jednom měsíci rýma zmizela a dodnes je v pořádku. Tento pán prohlásil: „Z odpůrce MMS jsem se stal jeho zastáncem.“

 

Příklady z praktického užívání

Člověk může prožít život čili svůj čas vyměřený na téhle Zemi buď v dobré kondici a pevném zdraví, anebo tento čas může protrápit až do smrti a přitom si ani neuvědomit, že to šlo i jinak. Za podobné příběhy uvádíme jeden z poslední doby. Jistý muž (38 let) si myslel, že je všechno v jeho životě v nejlepším pořádku. V práci se mu celkem dařilo, ve sportu byl také zdatný, a jak sám řekl, myslel si, že se cítil v perfektní kondici. Jeho postava však nebyla půvabná, protože měl velké břicho. Začal brát MMS podle Protokolu 2000, tj. 8 x 3 kapky po hodině každý den. Bylo až neuvěřitelné, co se s ním stalo po jednom měsíci. Břicho se mu téměř ztratilo a jeho kulatá hlava získala hezčí formu. A jak sám referoval, až teď ví, co je to dobrá kondice. První týden však zažil velmi nepříjemné průjmy, rýmy a také stavy až malátnosti. Jak se však tělo stále více čistilo, nejevilo už žádné další známky krize. Dospěl do stádia, kdy už MMS nebere a je po všech stánkách v pohodě.

 

Vyléčení z rakoviny

MMS však nepomáhá jen zbavit se rýmy, nebo vyčistí tělo od letitých nánosů, ale pomáhá léčit i rakovinu. Na internetu jsme našli velmi krásný a hlavně použitelný příklad působení MMS v kontextu s dalšími důležitými opatřeními při léčbě rakoviny. Cítíme, že to stojí za zveřejnění, protože to může pomoci i jiným lidem trpícím touto nemocí.

 

Rakovina hrubého čreva (tlustého střeva) a MMS

„No prišlo to odrazu. Otcovi (76 roků) po bolestiach v pravom boku, pod rebrovým oblúkom bol diagnostikovaný v marci 2011 nádor na hrubom čreve s metastázami v pečeni a krvácaním v stolici. Prebral som s ním aké sú moznosti liečby klasickou medicínou, aký dopad má chemoterapia a ozarovanie na organizmus, lebo v jeho prípade už bolo na operáciu, kedže to bolo zachytené v pokročilom stadiu, neskoro. Po mojom prehovorení a krátkom oboznamení od jedného liečitela, ktorý mi prakticky otvoril oči o účinkoch MMS pri takýchto stavoch pri rakovinách, začal otec brát MMS 1 aj MMS 2, podla odporúčania J. Humbla. Začal od jedné kvapky a postupne sme išli kazdý den o 1 kvapku hore. Zvyčajne bral striedavo počas dna 4 x MMS 1 a 4 x MMS 2.

Zo začiatku mu bývalo tažko, zle od žaludka, ale nikdy nezvracal. Bol to znak toho, že otcovi je tato liečba pomocou. MMS zaberá a likviduje všetky patogeny, ktorými bol otec poriadne zamorený. Asi na piatý den mu začalo velmi chutit jest, spomínal, ze by zjedol aj klince, stále mal chuť do jedla. Jeho stolica začala byt normálnej hnedej farby a dobre formovaná. Predtým mával stolicu tmavú, takú hnedočiernu a striedali sa hnačky a zápchy. To bol dalsi znak blahodárnych učinkov MMS v jeho organizme. Ja som mu odložil kolonoskopiu u gastroenterologa o tri týždne. Aj J. Humble vo svojej knihe o použivaní MMS spominá tuto dobu za dostatočnú na potlačenie, alebo zastavenie rakoviny.
Velmi doležité je odkyslovanie organiznu pomocou kalinatu, lebo rakovinove bunky prežívajú len v prekyslenom prostredí. Kalinat zoženiete v zahradkarskych potrebach, kde sa používa na odkyslenie vín.Užíva sa ráno na lačno pol čajovej lyžičky v pohári vody, dobre premiešat a vypít. Tak isto užit kalinat aj večer pred spaním. Upozorním ešte, že 1,5 hod pred užitím kalinatu, tak isto 1,5 hod po užití sa nesmie nič jest, kedže kalinat nam neutralizuje kyseliny potrebné na trávenie potravy. Potrava by potom v žaludku hnila. Na škodu nie je užitie kalinatu aj v noci, ak idete nahodou na WC. Samozrejme otec počas liečby drzal bezsacharidovu dietu, nejedol bielu muku ani cukor, nepil ani kravske mlieko.Kedze mal rad mlieko odporučil som mu ist za chovatelom koz u nás a od neho si chodil kupovat kazde rano čerstve kozie mlieko.

Otec dalej odmoroval organizmus masivnými dávkami enzýmov nalačno. Dalej bral silné davky triphaly, ktora posobí regeneračne a čistí zažívacie ustrojenstvo a detoxikuje ho. Na zvyšenie imunity bral silné betaglukany, až 1,5 g denne. Dalej kapsule z reishi aj lugolový roztok, lebo jod je tiež silný bojovník proti rakovine. Toto všetko bolo kazdý den opakovane a prišiel čas íst na kolonoskopiu. Lekár mu robil kolonoskopiu velmi dosledne, každe miesto pozrel viackrát, niekedy sa vrátil aj spat a išiel odznova. Otec počul, ako lekár hovoril sestričke, že tam nic nevidí a nič tam nie je, co by podozrievalo správu na USG pred necelým mesiacom. Otec sa velmi potešil, vybehol taký spokojný a mal taký žiarivý pohlad.

Ale aby sa potvrdili jeho slova, lekár ho objednal este raz na kontrolne USG. Prišla i primárka, ktorá si zavolala dalšie dve lekárky, aby sa tiež vyjadrili k vyšetreniu. Tiež ho pozerali z každej strany viackrat, ale všetko bolo bez zmien, čisté. Otcova praktická lekárka nechápala, ako je toto všetko možné, ked pred mesiacom odchádzal od nej z ordinacie s takou diagnozou a teraz po vyšetreniach ma všetko negatívne. Pytala sa ho, co užíval počas liečby, lebo rakovina predsa nemože len tak z ničoho-nič zmiznut. On jej povedal, že jedol potraviny bez sacharidov a vela čerstvej zeleniny. Jednoducho stravoval sa tak, aby mal pH moču 7 a vyššie a pil k tomu kozie mlieko. Lekárka spomínala, že jeho príbeh s rakovinou uvedie v nejakých periodikach ohladne zdravia a výživy.

Liečitel nas upozornil, že otec, kedže ma oslabenú imunitu, lebo preto na rakovinu ochorel, musí do konca života už brat udržiavaciu dávku MMS, ktorá bude pracovat za jeho imunitný system. Takze otec berie dodnes denne 2 x MMS 1, 3 aktivované kvapky a 2 x MMS 2. Tento príbeh berte ako povzbudenie pri liečbe takýchto zákerných chorob ako je rakovina a určite naberte odvahu a začnite užívat protokol MMS od J. Humbla, lebo nikdy nie je neskoro a MMS robí vo vela pripadoch doslova zázraky.“ Miloš (čitateľ) (Jiná forma MMS CDS: http://www.youtube.com/ watch?v=XK6dRB5Hw 4g)

I my za tento článek jeho autorovi moc děkujeme. Jsme moc šťastní, že máme další „berličku“, která nám pomáhá na naší cestě za stálým zdravím. Avšak své klienty přímo neléčíme pomocí MMS. Pouze jim dáme informaci o existenci tohoto prostředku. Předmětem našeho doporučení je hlavně reflexní terapie, bylinky, úprava životosprávy a práce s psychikou. Rozhodnout, co je pro ně nejdůležitější, se už musí sami. Ještě jednou připomínáme, že důležité je přizpůsobit tempo léčby stavu ledvin (poznáme zmáčknutím reflexních plošek na chodidlech). To však platí obecně pro jakoukoliv léčbu, protože největší zátěž při vylučování toxických látek z těla nesou ledviny.

 

K čemu v současnosti MMS hlavně využíváme a doporučujeme

(Po smíchání MMS a kyseliny citronové necháme vždy tři minuty spolu reagovat, teprve potom užíváme.)

a) Ošetření místa po bodnutí hmyzem, nebo klíštětem. Postižené místo potřeme MMS + kyselina citronová v poměru 1:1 a po jedné minutě opláchneme čistou vodou.

b) Čištění zubů (bělící účinek) a ústní dutiny. MMS + kyselina citronová v poměru 1:1 a zředit s vodou.

c) Hnědé nehty (plíseň) na nohou nebo na rukách, plíseň mezi prsty. MMS + kyselina citronová v poměru 1:1 (3 min nechat reagovat). Neoplachovat vodou, ale necháme zaschnout.

d) Při infekcích jakéhokoliv typu: Vnitřně užívat 2 kapky MMS + 2 kapky kyseliny citronové zředit s vodou a vypít každou hodinu (denně 5 – 8x) až do likvidace infekce, nejméně však jeden týden.

e) Vnitřně preventivně užíváme 4 kapky MMS + 4 kapky kyseliny citronové, zředíme s vodou a vypijeme.

Beáta a Július Patakyovi
www.patakyovi.cz

 

 

...Telefonujte nejlevněji na českém trhu...