ict Pro - kurzy, školení, konzultace
view counter

Trpaslíci přicházejí z hvězd?

 

view counter
V roce 1979 byla publikována první fotografie velmi malé bytosti. Náhodou ji udělal v únoru 1979 v Puento del Inca v Argentině místní lékař, který fotografoval koupající se ženu. Když za pár dní prohlížel snímky, spatřil, že pár metrů od místa koupání stojí maličká, pomerančová, asi patnácticentimetrová bytost…

V roce 1966 starší žena našla na Urale u vesničky Kaštim na cestě sotva jednadvaceticentimetrového človíčka, který umíral. Vzala bytost domů a starala se o ni. Zanedlouho však sama onemocněla a neznámá bytost zemřela.

V tomtéž roce ruská milice našla tělo mrtvé bytosti, která se nepodobala ničemu na Zemi. Měla vyvinutou lebku, ploské tělo a jemně naznačené oční jamky. Nos měla u kořene širší než člověk, úzké rty, silný krk, jemné a útlé ruce a nohy. Když známý ufolog Michael Hesemann viděl snímky této bytosti, připomenul, že stejnou bytost zastřelili v Portoriku, měřila 35 centimetrů. Její zbytky ve formaldehydu představují bytost s obrovskou hlavou, jejíž oční jamky sahají až po spánky. Bytost neměla uši, zuby, pouze nosní otvory, měla neobyčejně dlouhé ruce se čtyřmi prsty, které byly spojené speciální blánou. Ti, kteří zkoumali neobyčejnou kostru, shodně tvrdí, že se v žádném případě nejedná o zmrzačený lidský plod, ani o nic, co by mohlo mít pozemský původ. Bohužel, tělo z Uralu odebrala KGB a stopa po něm zmizela. Hesemann tvrdí, že podobné bytosti viděli i v Mexiku, Velké Británii, Izraeli. Kontaktérka Lisa Oakmanová tvrdí, že se setkala s maličkými bytostmi, které pojmenovala gobliny. Podle ní dokáží měnit barvu kůže jako chameleoni. Lisa hovoří i o svých kontaktech s jinými bytostmi, podobající se amébám, které vysávají krev a energii. Nazvala je ameboidální vysavače. Faktem však je, že v roce 1958 Stig Rydberg a Hana Gustaffon pozorovali čtyři amébám podobné modrošedé stvoření, která skákala okolo lodě. Neměly končetiny a měřily maximálně 90 centimetrů. Na sjezdu vědců a nadšenců specializujících se na UFO v portugalském Portě profesor J. Fermandéz hovořil o tom, že před lety skupina vědců šest měsíců zkoumala maličkého hosta z jiné planety.
 
 
Bylo to takhle:
Druhého listopadu 1959 obyvatelé města Evora v Portugalsku viděli létající talíře a vzápětí spadly na zem „andělské vlasy“. Část z nich posbírali a zkoumali. Na jednom z nich bylo stvoření s čtyřmilimetrovým průměrem a deseti tykadly. Živočich reagoval na dotek. Tykadla nevyrůstala z jeho těla, ale držela se v určité vzdálenosti od něj. Skládala se z mnoha vláken spojených rosolovitou hmotou. Zakončení tykadel, i když byla průzračná, obsahovala malá tělíska, jejichž počet časem rostl. Živočich byl pokrytý jemnou síťkou ve tvaru deštníku. V centrální části živočicha, který chvílemi měnil barvy, byl otvor a kolem něho několik ryb.
Výzkumy profesora Fernandéza byly dlouho utajované, informoval o nich až na sjezdu v Porte v Portugalsku, což v roce 1978 zveřejnila i agentura France Presse. Vyšlo najevo, že podobná stvoření, které mohlo pocházet z kosmu, chytili a zkoumali i ruští vědci…
 
(mz)