Chytrý špičkový marketing.
view counter

"Povídání s Míšou a Ríšou"

Doplněk se mimo jiné podílel na vydání velmi pěkné knížky pro děti "Povídání s Míšou a Ríšou", kterou nakreslil zmámý malíř Jaroslav Cita. Více o knížce se dozvíte zde.

Celobarevná útlá knížečka čtvercového formátu připomínající spíše školní pracovní sešit je nepřehlédnutelná díky výrazné ilustraci na desce. Neomylně totiž prozrazuje ojedinělý výtvarný rukopis náchodského malíře, ilustrátora, tvůrce animovaných filmů a spisovatele Jaroslava City. A právě mateřská škola, první I. stupeň základní školy a I. stupeň specializované školy jsou tím místem, kde najde největší uplatnění. Pokud ji nabídneme žákům mladšího školního věku, neodloží ji, dokud ji „nedočtou“ do konce, což v tomto případě není vůbec nesnadné.

Vzhledem k tomu, že v některých příbězích, hrají stěžejní roli i nejběžnější domácí zvířata, kvočna s kuřaty, koza, ovce, kráva, kočka či pes a k vidění je i použití nejrůznějšího domácího nářadí (konev, rýč, pila, kladivo, kosa, hrábě aj.), hodí se kniha i pro práci v prvouce v první třídě.

Mgr. Alena Křivská, ZŠ Bří Čapků, Úpice

Autoři projektu

Ing. Tomáš Kejzlar
Ladislav Bejr

view counter