Chytrý špičkový marketing.
view counter

HOTEL TOMMY - CONGRESS A RELAX CENTER

                                         (Náchod – Babí)

  

Partner internetového portálu – HOTEL TOMMY - CONGRESS A RELAX CENTER

 

Kaštanová 205, Náchod – Babí, PSČ 547 01, IČO: 63186993

 

 

 

  
tel.:   +420 491 452 452,  fax.:  +420 491 421 006,  mob: +420 602 138 333
 

e-mail: info@hotel-tommy.com,  webové stránky: www.hotel-tommy.com

  

 

 

 
  
      
 
 
      

 


 

 

Víkendové a relaxační pobyty – wellness Hotel Tommy Náchod
 
Vyzkoušejte některý z našich pobytů:
 
 
Objednávku je nutné provést výhradně prostřednictvím on-line rezervačního formuláře na našich webových
stránkách www.hotel-tommy.com
 
 
Samozřejmostí je možnost vyhotovení Dárkových poukazů
 

  K narozeninám, k svátku, nebo jen tak z lásky…

oslava – výročí svatby, dárek novomanželům, valentýnský dárek,

vánoční dárek apod. v hodnotě Kč 500,-- 1.000,-- 2.000,-- 3.000,-- 5.000,--

např. na wellness služby dle vlastního výběru…

 

  

 

Ve dvou do vany… aneb romantické procedury pro páry
  
 Wellness ROYAL – soukromé královské dýchánky
Dokonale romantická chvíle prožitá ve dvou…
Překvapte svůj protějšek a dejte mu tou nejkrásnější cestou najevo, jak moc Vám na něm záleží. V uzavřeném prostředí relaxační zóny se jen Vy dva můžete oddávat příjemnému odpočinku a harmonizaci těla. Nejen pro zamilované páry jsme připravili tyto soukromé wellness dýchánky v královském stylu. Postupně si vychutnáte božskou hydromasáž celého těla, voňavou koupel a pobyt ve finské sauně. Komplex těchto procedur přinese Vám i Vašemu protějšku neskonalé blaho! Při koupeli si můžete vychutnávat romantickou atmosféru při svíčkách, kterou doplní láhev sektu a Vaše chuťové pohárky pohladí sýrové políbení (talíř s variací sýrů). Na závěr vám připravíme hebké župany, ve kterých se můžete přenést do hotelového pokoje a vychutnat si prožitek tohoto nevšedního romantického zážitku.
(procedury: hydromasáž 25 min., voňavá koupel, uvolnění a prohřátí ve finské sauně – celkem 2 hodiny)
 
Romantický wellness pana „Amora“
Pro všechny, kteří by rádi okořenili svůj vztah trochou kouzelné romantiky, jsme připravili chvíli příjemného odpočinku.
S Vaším partnerem či partnerkou můžete prožít relaxační půlhodinku ve dvou v našem wellness centru. K dispozici Vám bude krytý bazén a následně uvolňující koupel ve vířivé vaně whirlpool pod „hvězdným nebem“. K tomu Vám připravíme krásnou romantickou atmosféru při svíčkách a jako třešinka na dortu nesmí chybět láhev vychlazeného sektu, kterou si budete moci vychutnávat přímo z vířivé vany. Tato procedura stejně jako finská sauna nebo hydromasážní vana prohřeje Váš organismus a báječně Vás připraví na případnou masáž dle Vašeho výběru.
(procedury: krytý bazén 15 min., vířivá vana whirlpool 15 min., láhev sektu)
 

webové stránky:  www.hotel-tommy.com

 

 
 
Hotel TOMMY congress & relax center ****   …. Váš přístav pro načerpání nové energie
Nově zrekonstruovaný wellness hotel se nachází v klidné příměstské části na Babí u Náchoda ve východních Čechách. Leží při hranici s Polskem, kde sousedí s významným lázeňským střediskem Kudowa Zdrój. V mezihoří Krkonoš a Orlických hor Vám představujeme netradiční hotel s originálními interiéry a zázemím pro relaxaci. Právě na Vás čekají luxusně zařízené pokoje s nádechem zámeckého prostředí.
Ubytování : K Vašemu pohodlí poslouží 30 pokojů zařízených komfortním nábytkem v moderním zámeckém stylu. Celková kapacita ubytovací části včetně přistýlek činí 68 osob. Všechny pokoje je možné uspořádat jako singl, twin nebo double. Hotel je řešen jako bezbariérový s výtahem.Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlnými lůžky, vlastním sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou, TV-LCD a připojením na internet zdarma.
Restaurace & Lobby bar : Tým zkušených kuchařů a obsluha restaurace Hotelu TOMMY Vás zvou k příjemnému posezení. Útulná a netradiční restaurace v rustikálním stylu Vás přivítá svou jedinečnou atmosférou. Nabídku pokrmů a nápojů Vám odprezentuje profesionální tým Hotelu TOMMY. Ve vstupní hale můžete využít rovněž lobby bar, který poskytuje servis studené kuchyně s nabídkou vynikající italské kávy Tonino Lamborghini a domácích dezertů od prvotřídního mistra cukráře.
Wellness & Spa centrum : V rámci Vašeho relaxačního a rekondičního pobytu jsme Vám plně k dispozici s širokou nabídkou programů pro upevnění Vašeho zdraví, zlepšení kondice a pozvednutí sebevědomí. Relaxační procedury Vám doporučí hotelový diplomovaný masér.Wellness… cesta k harmonickému vyvážení těla a duše …. Krytý bazén s protiproudem,Vířivá vana whirlpool,Hydromasážní vana pro aromatické a bylinné koupele,Finská sauna, Infra sauna, Fitness rotopedy,Vizážistka - Poradenství o pleti, Profesionální nalíčení,
Masáže a pěstící procedury : Sportovní a rekondiční masáže,Reflexní terapie chodidel,Indická masáž hlavy, Masáže horkými a studenými lávovými kameny, Medové masáže se zábaly, Baňkování, Havajská masáž, Lymfatické masáže,Řecká esence s olivovým zábalem ….
 
Kongres : Velkou předností Hotelu TOMMY jsou jeho konferenční prostory. Velký jednací sál představuje kapacitu až pro 200 delegátů, a to v divadelním uspořádání. Tento prostor je možné rozdělit na dva menší jednací sály nebo malé salónky. Charakter rozložení kongresového sálu je možné přizpůsobit Vašim potřebám.Víceúčelové kongresové centrum je ideální pro pořádání firemních či společenských akcí firemní akce a školení,přednášky, prezentace, jazykové kurzy konference, sympozia společenské a kulturní akce, módní přehlídky, plesy divadelní představení nebo koncerty s možností využití velkoplošného promítání. Nadstandardní kongresový sál disponuje denním světlem a několika druhy umělého osvětlení. Samozřejmostí je vybavení audiovizuální technikou. Veškeré kongresové prostory jsou bezbariérové a plně klimatizované. Sál rovněž disponuje přísálím / foyer s hotelovou halou, kde je možné využít občerstvení v lobby baru
 
Výlety do pohádkových míst v okolí hotelu TOMMY :
Po vynikajícím odpočinku by byl hřích nenavštívit krásy regionu Kladského pomezí, neboť snad jen v tomto koutě naší země můžete na několika málo kilometrech najít tak bohatou a pestrou nabídku výletů. Ty budou tvořit pomyslnou třešinku na dortu a vy už při samém příjezdu zjistíte, že nejen do Hotelu Tommy, ale do Kladského pomezí se vždy budete rádi vracet…
 
Navštivte tolik fascinující zákoutí Adršpašsko-teplických skal, nechte na sebe dýchnout historii Babiččina údolí, kde se v dávných dobách odehrával děj známé knihy Babička od Boženy Němcové. Zavítejte do vojenské pevnosti Dobrošov nebo do polských lázní Kudowa Zdrój, které svou atmosférou lázeňské kolonády i celého městečka tvoří pomyslné „Karlovy Vary“ na druhé straně našich hranic. Snad jen v tomto kraji se Vám skýtá možnost vydat se na Sibiř, vyšplhat na samotnou Hvězdu, hledat poklad na Kočičím hradu nebo se projet mezi buvoly a žirafami po Safari - a to vše v rozmezí pouhých 30 km naší země. Můžete se pohybovat autem, vložit nohy do pedálu, naložit kolo do cyklobusu, střihnout si pěší výlet nebo se šinout motoráčkem s výhledem do širokého okolí.
 
Wellness Hotel TOMMY pro Vás kromě jednotlivých procedur připravil velmi oblíbené pobyty formou balíčků. Více informací o wellness pobytech naleznete na webových stránkách hotelu.
 

 

 

( Detailní popis pobytových balíčků najdete níže v příloze.)

 

PřílohaVelikost
pobytove_balicky_2011_hotel_tommy.doc44 KB
view counter