ict Pro - kurzy, školení, konzultace
view counter

ict Pro - kurzy, školení, konzultace

                    (Brno)

 

 

   

 

STABILITA A ZKUŠENOSTI SPOLEČNOSTI NA TRHU VZDĚLÁVÁNÍ ICT

Společnost ICT Pro je na trhu od roku 1992. Organizaci a realizaci ICT služeb a školení zajišťují profesionálové s mnohaletou praxí a zkušenostmi v tomto oboru. Náš tým během své existence zajistil a vyškolil stovky kurzů pro desetitisíce posluchačů z několika set firem.

 

KOMPLEXNÍ NABÍDKA SLUŽEB – ŠIROKÉ PORTFOLIO SLUŽEB ICT

Nosným oborem ICT Pro je konzultační a školicí činnost. Nabízíme počítačové kurzy pro uživatele, programátory, grafiky, správce sítí a systémů a to až po špičkové ICT experty. Jedná se asi o 500 druhů školení Microsoft, IBM, HP, Cisco, VMware, Blue Coat, Radware, Oracle, Citrix, Check Point, SUN, Novell, SAP, Avaya, 3COM, Nortel a dále pak Linux / Unix, Open VMS, Tru64 Unix, Internetworking, bezpečnost IT, etický hacking, komunikační a VoIP technologie, ITIL, Prince, normy ISO, grafika a DTP a CAD.

ICT Pro také nabízí IT podporu, outsourcing IT profesionálů a správu sítí různých platforem a operačních systémů, dále pak tvorbu rozsáhlých webových projektů a rovněž služby v oblasti vývoje náročných SW aplikací a v neposlední řadě i v oblasti HW a správy síťových prvků.

 

KVALITNÍ LEKTORSKÝ TÝM – CERTIFIKACE A KREDITY

Pro zajištění ICT služeb využíváme kvalitních profesionálů s bohatými zkušenostmi z každodenní praxe se správou rozsáhlých sítí a systémů, s vývojem náročných webových a desktopových aplikací a rovněž osvědčených z mnoha realizovaných ICT školení. Tito naši špičkoví odborníci jsou navíc držiteli řady certifikací a technických titulů klíčových IT firem a svými zkušenostmi, hloubkou svojí erudice i šíří svého odborného záběru tak garantují nejen kvalitu a intenzitu poskytovaných služeb a školení, ale i patřičný nadhled a efektivní řešení ICT problémů v širokých souvislostech.

 

FLEXIBILITA, PÉČE O ZÁKAZNÍKY, ZÁRUKA ZÍSKANÝCH ZNALOSTÍ

Jsme připraveni i v běžných kurzech komunikovat o výběru témat, přizpůsobovat tempo výuky vstupním znalostem Vašich pracovníků a pořádat pro Vás workshopy na vybraná témata za výhodné ceny. V případě potřeby nebo zájmu našich klientů jsme připraveni naše kurzy realizovat v anglickém jazyce.
Záruka získaných znalostí umožňuje všem účastníkům našich kurzů bezplatně si zopakovat již absolvovaný kurz.
ICT Pro disponuje moderní počítačovou a projekční technikou, stejně jako kvalitním zázemím pro účastníky přednášek či školení.
Součástí našeho vybavení je i mobilní učebna, se kterou zajišťujeme kompletní počítačovou výuku i „v terénu“.

 

VYBRANÉ REFERENCE

ABRA Software a.s.
AT&T Global Network Services Slovakia, s.r.o.
Avnet s.r.o.
BULL s.r.o.
Corpus Solutions a.s.
ENVINET a.s.
Foxconn Technology CZ s.r.o.
IBM Česká republika, spol. s r.o.
Kancelářské stroje s.ro.
Kooperativa pojišťovna, a.s.
Red Hat Czech s.r.o.
NATEK s.r.o.
Seznam.cz a.s.
TATSUNO EUROPE a.s.
Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
X9.cz s.r.o.

 

view counter