ict Pro - kurzy, školení, konzultace
view counter

STUDIO EVA - relaxace, masáže, energie a zdraví

                                  (Náchod)

 

 

Eva Šimonová
tel. 603 997 336
 
 
 

 

Poskytujeme:

 

Regenerační, sportovní a relaxační masáže
Lymfatické masáže – hubnoucí a detoxikační
Lymfatická masáž obličeje
Lávové kameny
Medová masáž
Doplnění energie Reiky
Na požádání možná mobilní masáž v pohodlí vašeho domova nebo firmy
 
 
 
 
 

Masáž lymfatického systému (1)

Myslíte si, že spolykáním multivitamínů, procházkou na zdravém vzduchu a hrnkem čaje z echinacey jste pro svůj protivirový obranný val udělali maximum? Můžete si pomoct i speciální masáží lymfatického systému.Lymfa v těle funguje jako sběrna odpadů, ale i jako výrobna látek potřebných pro obranyschopnost těla.

Pokud lymfatický systém nepracuje nebo pracuje příliš pomalu, zůstavájí toxiny v těle, což se negativně projevuje i na imunitě a my pak hůře bojujeme i s banálním nachlazením. Proto je zvlášť před sezonou viróz důležité lymfu v těle rozhýbat. V tom vám může pomoci právě lymfatická masáž. Používá se při ní jemná hmatová technika, která pomocí cíleného masážního tlaku směru lymfu aktivuje. Terapeut může masírovat celé tělo, nebo jeho části- 60 až 90 m.
 

 

 

Masáž lymfatického systému (2)

Lymfatická masáž se speciálně hodí pro lidi, kterým pravidelný pohyb není úplně vlastní, pro ty, kteří v práci musí dlouho stát nebo sedět. Ale ocení ji i sportovci, neboť urychluje regeneraci po fyzické námaze. Taky pomáhá při léčbě otoků, regeneruje pleť, uvolňuje napětí, zrychluje metabolismus, odstraňuje únavu, vyhlazuje jizvy a zmirňuje celulitidu. Pro koho není dobrá?

Nedoporučuje se v prvních týdnech těhotenství, ale později je naopak účinná a vhodná při otékání nohou. Rozhodně by se jí měli vyhnout lidí s těžší srdeční vadou, s velmi vysokým krevním tlakem a s hyperfunkcí štítné žlázy.
Jestli se na masáž objednáte a dorazíte, nezapomeňte po jejím absolvování hodně pít, to aby bylo pro tělo snazší se všech těch toxinů, které jste si nevědomky v těle pěstovali, zbavit.


 

Proč na podzim lymfatická masáž (3)

Lymfatická masáž je neobyčejně účinný způsob, jak pomoci tělu v jeho vlastních léčivých schopnostech, obzvláště teď na podzim, kdy začínají opět řádit virozy.
Lymfatický systém má za úkol odvádět z těla odpadní produkty látkové výměny. Zjednodušeně řečeno, když funguje správně, nehromadí se v těle voda a v podkoží odpadní látky. Nedochází k otokům a mimo jiné nevzniká celulitida. A také jste díky tomu, že z těla opdchází správně "svinstvo" celkově zdravější a odolnější vůči nemocem. Masáž podporuje všechny funkce lymfatického systému, takže celkově zregeneruje a detoxikuje tělo. Zbaví organismus přebytečné vody a odpadních látek, nastartuje odstranění celulitidy, zlepší kvalitu pleti a vlasů a podpoří imunitní systém.

view counter